Obniżka! Alaska VISCO, LATEKS H1/H2 Zobacz większe

Alaska VISCO, LATEKS H1/H2

Nowy produkt

Produkt dla wymagających. Materac ten bardzo dobrze izoluje ciepło jakie wytwarza nasze ciało. Pianka termoelastyczna zwana również pianką z pamięcią, VISCO lub MEMORY reaguje na ciepło i nacisk ciała. Natomiast formatka z wysokiej jakości pianki lateksowej posiada trzy strefy twardości, które dostosowują się do naszej naturalnej budowy kręgosłupa, zapewniając odpowiedni odpoczynek.

Więcej szczegółów

412,34 zł

-34,00 zł

446,34 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dwustronny materac  Alaska wysokość 18cm*        

                         


          
     
     

       
       
         Twardość H1/H2
 (miękki/średnio twardy)
        
         Tkanina pikowana
 owatą (ociepliną) i fizeliną. Z tkaniny tej wykonany jest pokrowiec. Jest to tkanina antyalergiczna, która odpowiednia jest dla osób z alergią. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny w kształćcie litery „U” co ułatwia ściąganie pokrowca do prania. Zalecane jest pranie pokrowca dwa razy w roku w temperaturze do 40oC

         Pianka termoelastyczna (inaczej zwana VISCO, MEMORY lub LENIWA PIANKA). Idealnie dopasowuje się do  kształtu i ciężaru ciała zapewniając mu odpowiednia podporę i właściwe krążenie krwi. Pod wpływem temperatury ciała zwiększa swoją elastyczność  i sprężystość. Pianka ta jest odpowiednia dla osób z różnymi  schorzeniami kręgosłupa.

         Pianka lateksowa jest antyalergiczna i charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, odpowiednio  dopasowuje się do kształtów ciała. Ogranicza ryzyko wystąpienia roztoczy. Dzięki dużej ilości otworów materac jest w ciągłej  wentylacji. 
         
         Filc tapicerski usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca. Oddziela wkład sprężynowy od pianki.
       
         Formatka bonell wykonana jest z hartowanych sprężyn stożkowych. Cechuje się sprężystością i trwałością. Formatki sprężynowe składają się z szeregowo ustawionych sprężyn połączonych ze sobą drutem spiralnym, tworząc jednolitą formatkę.
        
         Formatka pianki poliuretanowej 
jest odporna na odkształcenia. Dzięki swoim właściwościom jest antyalergiczna i utrzymuje odpowiednią wentylację wokół sprężyn. Dodatkowo otacza materac tworząc mocną ramę.

     

        

     Na sen przeznaczamy jedną trzecią życia. Dlatego tak ważne jest by podczas snu nasze ciało i umysł odpowiednio odpoczęło. Przed zakupem materaca powinniśmy dobrać jego twardość. Materac o właściwie dobranej twardości odciąży nasz kręgosłup.


     Jak dobrać odpowiednią twardość materaca? To proste!

     Posiadamy cztery rodzaje twardości materacy:

H1 miękki - przeznaczony dla osób ważących do 800kg

H2 średnio twardy - przeznaczony dla osób ważących od 80 do 100kg

H3 twardy - przeznaczony dla osób ważących od 100 do 130kg

H4 bardzo twardy - przeznaczony dla osób ważących powyżej 130kg

Prezentowany materac posiada twardość z góry H1 - miękki, od dołu H2 - średnio twardy     

     
     Jesteśmy producentem materacy i dokładamy wszelkich starań by nasz klient był zadowolony z oferowanych przez nas towarów. Produkty wykorzystywane przy produkcji materacy są pierwszego gatunku. Nie tolerujemy produktów nieznanego pochodzenia. Materac na którym śpimy odgrywa bardzo ważną role w naszym życiu. Bez spokojnego snu nie ma odpoczynku.

     Zaufaj nam, a przekonasz się ze nasze materace są Na Zdrowie!


       
     

     Materace dostarczamy do firmy transportowej maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. W dniu przekazania przesyłki klient jest informowany telefonicznie lub drogą mailową. Ze względu na to iż są to przesyłki o zwiększonej objętości firma transportowa dostarcza towar do klienta w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki. W okresie wzmożonego popytu dostawa ta może wydłużyć się do 7 dni roboczych. Darmowa wysyłka materaca tylko przy wpłacie należności na konto. Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Przy odbiorze przesyłki klient zobligowany jest by sprawdzić stan przesyłki. W przypadku uszkodzenia prosimy o spisanie w obecności kuriera protokołu szkody zraz z jego podpisem. Bez powyższego dokumentu reklamacja nie będzie uwzględniona.
  
 
       
     

   Poniżej przedstawiamy oferowane przez nas standardowe wymiar materacy. Jeśli interesuje Cie indywidualny wymiar napisz do nas.


   


      
          Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Napisz lub zadzwoń do nas!
           * Wysokość materaca +/- 1cm

Opinie

Napisz opinię

Alaska VISCO, LATEKS H1/H2

Alaska VISCO, LATEKS H1/H2

Produkt dla wymagających. Materac ten bardzo dobrze izoluje ciepło jakie wytwarza nasze ciało. Pianka termoelastyczna zwana również pianką z pamięcią, VISCO lub MEMORY reaguje na ciepło i nacisk ciała. Natomiast formatka z wysokiej jakości pianki lateksowej posiada trzy strefy twardości, które dostosowują się do naszej naturalnej budowy kręgosłupa, zapewniając odpowiedni odpoczynek.

13 Inne produkty w tej samej kategorii: